دروازه اروپا در مادرید
در این محل برج های دوقلو اداری مادری، را خواهید دید. این برج ها داری صد و چهارده متر ارتفاع و بیست و شش طبقه هستند و بین سال های 1989 تا 1996 تاسیس شده اند. معماران این دو برج دوقلو ، معماران آمریکایی به نام های فیلیپ و جان میباشند. این برج ها علاوه بر صد و چهارده متر ارتفاع پانرده درجه  شیب دارد و در حقیقت پانرده درجه نسبت به سطح زمین کج میباشد و اولین آسمان خراش شیب دار در جهان محسوب میشود. این دو برج در نزدیکی ایستگاه راه آهن و در کنار ایستگاه اتوبوس و نزدیک منطقه بازرگانی  "تورس" در شهر مادرید اسپانیا واقع شده است. بالای هر دو برج سکوی پرواز برای هلیکوپتر تعبیه شده است که در برج غربی با رنگ آبی و در برج شرقی با رنگ قرمز نشان داده شده است.

معمار مشهور سانتیاگو کالاتراوا بنایی داینامیک در میدان این دروازه و بین دو بنا طراحی کرده است که در فیلم زیر می توانید ببینید.


دریافت

  • حجم: 5.4 مگابایت
  • مدت زمان: 1 دقیقه و 39 ثانیهفیلم میدان دروازه اروپا در مادرید-Caja Madrid Obelisk-ویدیو و کلیپ برج داینامیک کالاتراوا در دروازه اروپا در مادرید-اطلاعات ساختمان داینامیک و لرزشی بین دروازه اروپا-مستند و تصاویر دو برج کج مادرید در اسپانیا-فیلم و دو برج کج و مورب مادرید و ساختمان لرزان بین آنها