در این قسمت به بررسی خانه ورزشکار محبوب و مشهور جهان مایکل جردن میپردازیم.

در معرفی وی باید گفت، که "مایکل جردن" بازیکن بسکتبال لیگ NBA و یکی از شناخته شده ترین بازیکنان موفق در این رشته ورزشی می باشد. مایکل جردن از دوره دبیرستان تا به امروز همواره شماره 23 را برای پیراهن خود انتخاب کرده از این رو این شماره بر سردر ورودی خانه مجلل وی واقع در پارک کوهستانی جنوب شیکاگو دیده می شود.


این خانه ویلایی و سرسبز مایکل جردن در سال ۱۹۹۵ ساخته شده است.در اینجا محوطه بیرونی را مشاهده می کنید که با برکه ای مصنوعی و سنگ فرشی از گل نیلوفر آبی، ساختمان را احاطه کرده و چشم اندازی زیبا و دلپذیر پدید آورده است. نکته جالب که به محض ورود قابل مشاهده است، نورپردازی به کار رفته در قسمت های مختلف خانه است. ارتفاع زیاد سقف به همراه پنجره های سرتاسری ، زیبایی و منظره ی باغ را به صورتی تاثیر گذارتر وارد فضای داخلی می کند.استفاده از خط و خطوط منحنی و همینطور در طراحی دکوراسیون در جای جای این خانه به چشم می آید که با کمی دقت مشخص می شود که تفکر و رشته ورزشی وی در شکل گیری این طرح ها تأثیر گذار بوده است. که در دو تصویر زیر میتوانیم مقایسه آنها را ببینیم.
اتاق غذا خوری با فضایی وسیع طراحی شده و میز نهار خوری به شکلی خاص و متفاوت و با استفاده از ایده ی حلقه و تور بسکتبال طراحی شده است.فضای داخلی خانه دارای ۹ اتاق خواب، ۱۵ حمام، باشگاه ورزشی خانگی و گاراژی با ظزفیت ۱۴ ماشین می باشد.اتاق خواب خانه که اتاقی بزرگ است و همان پنجره های سرتاسری و دید به باغ بیرون و استفاده از رنگ و تزیینات داخلی که شادابی و طراوت خاصی را در عین سادگی به این اتاق داده است.


برای دریافت جدیدترین اخبار و آموزش های معماری به کانال تلگرامی ما بپیوندید:

*بروزترین اخبار، تصاویر، فیلم، نکات اجرایی، قیمت روز مسکن، ویلا و...

*دکوراسیون منزل افراد مشهور و آموزش دکوراسیون

*معرفی و قیمت انواع گل و گیاه و نحوه تزیین و...

*تصاویر و فیلم های زیبای طبیعت و معماری و...


آدرس: @Memar98_com


دکوراسیون منزل افراد مشهور-بررسی دکوراسیون خانه مایکل جردن-مدل دکوراسیون خانه ورزشکاران مشهور جهان-Check home decoration celebrities-Michael Jordan-مایکل جردن و خانه و ورزشگاه شخصی-مایکل جردن در جنوب شیکاگو-مایکل جردن و لیگ بستکتبال NBA و خانه شخصی-مایک جردن در لیگ ان بی ای و منزل شخصی-بررسی خانه و محل زندگی مشهورترین افراد جهان