پروژه پیش رو، نقد و بررسی بیمارستان کودکان رندال در پورتلند آمریکا است که در گروه مطالعاتی معمار98 تهیه و تنظیم شده است.

این پروژه در قالب یک پاورپوینت و قابل ویرایش در 88 اسلاید به همراه فیلم انیمیشن بررسی بنا آماده شده است.

فیلم را به عنوان هدیه از اینجا دریافت کنید.

مزیت های این پروژه: این بیمارستان برای قشر کودک ساخته شده، لذا خواسته های کارفرمایان و مبانی نظری طرح منجر به تصویرسازی معمارانه از آن شده است که میتواند به تفکر معمارانه ذهن کمک کند. این پروژه تصاویر زیاد و با کیفیتی از خارج و داخل بنا را شامل می شود که باعث آشنایی و درک بیشتر شما با این پروژه خواهد شد. همین موضوع سبب شده است تا پاورپوینت حجمی به میزان 97 مگابایت داشته باشد. لذا تا دانلود کامل شکیبا باشید.شما می توانید برای توضیحات بیشتر و تهیه این پروژه روی دریافت محصول کلیک نمایید.
نقد و تحلیل و بررسی بیمارستان کودکان رندال آمریکا - دانلود پروژه پاورپوینت بررسی بیمارستان رندال پورتلند - دانلود رایگان پروژه آماده و کامل بیمارستان رندال - نقشه و پلان و برش و نما و مقطع بیمارستان کودکان رندال  - اطلاعات و تصاویر کامل از بیمارستان رندال کودکان - بررسی بیمارستان نمونه خارجی بیمارستان رندال  - پورتلند+آمریکا+بیمارستان کودکان+رندال - بررسی دیاگرام ها و سیرکولاسیون بیمارستان رندال - برنامه فیزیکی و ریزفضاها و معرفی بیمارستان کودکان رندال - طرح معماری+بیمارستان کودکان+نمونه خارجی+رندال آمریکا - دانلود رایگان پروژه آماده و کامل بیمارستان رندال - بررسی درمانگاه+ساختمان درمانی+نمونه خارجی+رندال- پاورپوینت نقد و بررسی بیمارستان کودکان رندال آمریکا